
Термоаплікація, наклейка на одяг Я люблю Україну
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: Tp-145
+380 (67) 487-57-47
Татьяна- +380 (67) 952-55-86Валентина
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Термоаплікація, наклейка на одяг Я люблю Україну 20,2х17,8 см. Є плівкою з нанесенням малюнка з гліттер-ефектом. Клеїться на одяг добре розігрітою праскою до 180*. На малюнок покласти тонку бавовняну тканину; прогладжуючи наклейку, на праску слід максимально натискати. Для більшої надійності, на місці нанесення малюнка, можна пропрасувати виріб з виворітного боку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Нашивка |
| Применение | Одежда |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика декора, рисунка | Надписи |
| Материал | Пленка |
| Размеры | |
| Ширина | 202 мм |
| Длина | 178 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 20,2x17,8 см |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴

