
Термоаплікація, наклейка на одяг Рожевий бант з ведмедиками 20х15 см і 7х6 см..(Комплект)
от 55 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: Tp-212
+380 (67) 487-57-47
Татьяна- +380 (67) 952-55-86Валентина
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Термоаплікація, наклейка на одяг Рожевий бант з ведмедиками 20х15 см і 7х6 см..(Комплект). Є плівкою із нанесенням малюнка. Клеїться на одяг добре розігрітий праскою до 180*. На малюнок покласти тонку бавовняну тканину; Прогладжуючи наклейку, на праску слід максимально натискати. Для більшої надійності, на місці нанесення малюнка, можна пропрасувати виріб з виворітного боку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Термотрансфер |
| Применение | Одежда |
| Материал | Пленка |
| Тематика декора, рисунка | Сказки, кино, мультфильмы |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 16*20 см |
Информация для заказа
- Цена: от 55 ₴

