
Термоаплікація, наклейка на одяг Різноманітні бантики 14х14 см. і 6х6 см..(Комплект)
50 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: Tp-092
+380 (67) 487-57-47
Татьяна- +380 (67) 952-55-86Валентина
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Термоаплікація, наклейка на одяг Різноманітні бантики 14х14 см. і 6х6 см.. .(Комплект) Є плівкою із нанесенням малюнка. Клеїться на одяг добре розігрітий праскою до 180*. На малюнок покласти тонку бавовняну тканину; Прогладжуючи наклейку, на праску слід максимально натискати. Для більшої надійності, на місці нанесення малюнка, можна пропрасувати виріб з виворітного боку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Термотрансфер |
| Применение | Одежда |
| Материал | Пленка |
| Тематика декора, рисунка | Животные |
| Отделка и украшения | Пайетки |
| Цвет | Разные цвета |
| Светоотражающая | Нет |
| Размеры | |
| Длина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 7х5 см |
Информация для заказа
- Цена: 50 ₴

