
Термоаплікація, наклейка на одяг Ромашка та бабки. 15 х23 см.
от 45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- В наличии
- Код: Tp-208
+380 (67) 487-57-47
Татьяна- +380 (67) 952-55-86Валентина
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Термоаплікація, наклейка на одяг Ромашка та бабки. 15 х23 см..Є плівкою із нанесенням малюнка. Клеїться на одяг добре розігрітий праскою до 180*. На малюнок покласти тонку бавовняну тканину; Прогладжуючи наклейку, на праску слід максимально натискати. Для більшої надійності, на місці нанесення малюнка, можна пропрасувати виріб з виворітного боку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Нашивка |
| Применение | Одежда |
| Тематика декора, рисунка | Сердца |
| Цвет | Розовый |
| Светоотражающая | Нет |
| Размеры | |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 15*18 см |
Информация для заказа
- Цена: от 45 ₴

